האם עובד שחור יכול לתבוע? - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • דן

נשלח ע"ידן 06:04, 20 במרץ 2013

שלום רציתי להתייעץ בנוגע להאם אפשר לתבוע במקרה שלי: אני בן 18 וחודש ועובד כשנתיים בפאב כטבח ללא תלוש מקבל מזומן אין לי בטיחו אין כלום עקב סכסוך עם הבעלים של הפאב פוטרתי ורציתי ואני מעוניין לתבוע אותו על ההמשקלים הכבדים שנאלצתי להרים על שעות העבודה שהיו עד 4-5 לפנות בוקר כל האיחורים במשכורות שהיו לי שזה היה ידוע שמגיע לי משכורת שבועית ביום מסויים והוא הרבה לאחר לי במשכורת לפעמים אפילו בשבוע ויותר וכל היחס המזלזל והמשפיל שלו כלפי. האם אני יכול לעשות משהו בנושא? לא חתמתי איתו על שום חוזה עבודה אין לי ביטוח הוא אפילו לא ביקש ממני פנקס עבודה.

השב
  • 06:19, 20 במרץ 2013

רציתי עוד לציין שפוטרתי עקב כך שעמדתי על זה שמגיע לי משכורת כשהוא איחר לי עם המשכורת והוא לא רצה לתת לי אותה ועוד בגסות העיף אותי בקללות מהמקום

תגובה
  • 13:10, 21 במרץ 2013

ניכר מדבריך כי תזדקק ליעוץ ואף לייצוג בעניינך. משרדי עומד לרשותך למתן ייעוץ או ייצוג.

תגובה
  • 13:12, 21 במרץ 2013

ראה תשובתי בהמשך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.