הרעת תנאים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • מיכאל

נשלח ע"ימיכאל 21:04, 28 במרץ 2013

שלום רב אני מועסק בחברת סלולאר. בכל פעם שאני נקרא לשירות מילואים אינני מקבל את השכר מהמעסיק באותה תקופה אלא רק לאחר רדיפות ומיילים למספר גורמים בחברה ורק לאחר חודשיים/שלושה הכסף מוזרם לחשבוני. מספר פעמים נמנעתי מהגשת תלונה על הלנת שכר כעת מצבי הוא שלא שולם לי יום מילואים אחד מלפני כחודשיים +.... את המילואים הנוכחיים שלי סיימתי ב 21 החודש.... כיום אנו ב 28 ועדיין לא שובצתי בלו"ז המשמרת (כלומר אני יושב בבית ללא פרנסה שבוע). המנהלת האישית שלי (מנהלת צוות) לא יוצרת עמי קשר וכאשר לאחר פעמיים שניסיתי ליצור עימה קשר מסרה לי שהמנהלת מחלקה (המנהלת שלה) תיצור עמי קשר... דבר שלא קרה עדיין. כיום אני יודע בוודאות שביום קבלת המשכורות (ב 1 לחודש) לא אקבל את שכרי על ימי המילואים הנוכחיים. לצערי מאסתי בויכוחים ובמרדף אחרי מה שמגיע לי וביחס שאני מקבל. אשמח לעזרתכם.... כיצד אוכל להתפטר כדין מפוטר (אם ניתן??) כיצד אוכל לקבל את מה שמגיע לי?? והכי חשוב כיצד אוכל לסיים בצורה הכי חלקה כששני התנאים הראשונים מתקיימים? תודה מראש על עזרתכם.

השב
  • 09:46, 2 באפריל 2013

כמה זמן הינך עובד בחברת הסלולאר?
    אמליץ לך לפנות לייעוץ משפטי פרטני. משרדי עומד לרושתך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.