תוספת עבודה = הרעה בתנאים? - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • שרית

נשלח ע"ישרית 18:57, 8 באפריל 2013

שלום,אני עובדת במשרד עו"ד כבר 5 שנים - תחילה היה מדובר במשרד קטן 3 עו"ד. בשנה האחרונה עברנו למשרד חדש גדול יותר עם חדרים פנויים. המעסיקים שלי גילו כי הם יכולים להשכיר את החדרים לעו"ד שוכרי משנה ואכן לאט לאט השכירו 3 חדרים לעורכי דין שונים שאני נותנת להם שרותי מזכירות (מענה טלפוני, אירוח, תמיכה וכו') וכרגע הם שוקלים להוסיף עוד עו"ד שלא יקבל חדר במשרד אבל יינתנו לו שרותי מזכירות מרחוק - מענה טלפוני ושימוש בחדר ישיבות כלומר אירוח. כל הפעולות הנ"ל כמובן לא היו בתיאום איתי ולא שאלו או קבלו את הסכמתי לכך, אלא קבעו לי עובדה השאלה שלי מבחינה משפטית האם מותר להם לעשות זאת? לא מדובר בשינוי תנאי העסקה? מותר להם להשכיר חדרים עם שרותי מזכירות ללא הגבלה? מותר להם להוסיף לתפקיד שלי גם שרות מוקד טלפוני לעו"ד מרחוק? אודה למענה כיצד עלי לפעול תודה מראש

השב
  • 12:56, 13 באפריל 2013

על פניו ניכר כי תיתכן טענה להרעה בתנאי ההעסקה אשר בגינה ניתן להתפטר בדין מפוטר.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.