האם זכאית לפיטורים עקב הנסיבות הבאות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • אלעד

  נשלח ע"יאלעד 12:08, 14 באפריל 2013

  שלום רב, אני עובדת בעבודה קבועה במשרה פקידותית מעל ל 15 שנה. בשנתיים האחרונות אני חווה התנהגות משפילה שנגררת לוויכוחים וקללות של המעסיק כלפיי וכמו כן ניסיון לפגוע בי בכל צורה אפשרית. כבר מספר פעמים ובעקבות התנהגות לא הולמת כלפיי ביקשתי מכתב פיטורים אותו המעסיק מסרב לתת עקב רצונו לחסוך בתשלום הפיצויים. כמו כן בעקבות המצב בעבודה מספר פעמים בשנים האחרונות פניתי לרופא המשפחה בגלל מצבי דיכאון ואני מטופלת בכדורים. בשבוע האחרון המצב הגיע לכדי פיצוץ ולאחר הטחות של קללות כלפיי אני מוצאת את עצמי במצב בעייתי ולא יודעת מה לעשות ואיך אני יכולה לעזוב ולקבל בכל זאת פיצויים. אני עובדת מסורה שעובדת במשך שנים רבות ואף פעם לא היה בעיה מקצועית איתי ואני מוערכת מאוד גם בקרב גורמי חוץ אשר אני עובדת איתם במהלך עבודתי. אשמח לתגובה,

  השב
 • 13:06, 18 באפריל 2013

  ישנם פסקי דין בהם פסק דית הדין לטובת העובד בעניין פיצויי פיטורים בעת התפטרות עקב התעמרות המעסיק. עם זאת, לא ניתן להעריך האם טענה מסודג זה תתקבל בעניינך במסגרת הנתונים בשאלתך בפורום. אני ממליץ לך לפנות לעו"ד לקבלת ייעוץ משפטי אישי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.