מעסיק מתנה קבלת משכורת אחרונה בפגישה איתו - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אלון

נשלח ע"יאלון 17:20, 8 במאי 2013

עבדתי כשכיר בחברה והופקדו משכורות לחשבון בנק מדי חודש. לאחר קבלת מכתב פיטורים המעביד החליט כי הוא מוכן לשלם את משכורתי בצק בלבד, וכתנאי לקבלתו דורש ממני מנהל (שסבלתי ממנו רבות) שאתאם איתו בלבד ושאגיע פיזית למשרדים רק אחרי תיאום איתו, כדי לחתום על קבלת השיק (ומי יודע מה עוד הוא מכין לי לחתימה) משכורת. אני מסרב לתאם איתו ,ומסרב לחתום על אף מסמך כשם שלא חתמתי מדי חודש על מה שאני זכאי לו ללא תנאי, ודורש העברת שכרי לחשבון או קבלת שיק ללא תנאי עד ל 10 לחודש. השאלה- האם הוא יוכל לטעון נגד תביעת הלנת שכר עתידית מצידי בטענה שהכין צק בזמן ,אך לא הסכמתי לתנאיו כפי שתיארתי?

השב
  • 15:29, 12 במאי 2013

מעסיקך אינו יכול להתנות את שכרך בחתימה על מסמך היעדר תביעות. אם הוא עושה כך הוא פועל באופן פסול.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.