בעיות בתנאי העבדה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • נוי

נשלח ע"ינוי 12:29, 21 במאי 2013

היי אני עובדת כבר שנה וחצי אצל זכיין ששיך לרשת מאוד גדולה כשהגעתי לעבודה המעסיק לא הודיע לי שהוא לא מתכוון לשלם י נסיעות ממקום מגוריי עד למקום העבודה אלא שהוא משלם לי כאילו אני גרה באותו עיר של מקום העבודה... למרות כשגילית את מה שנעשה המשכתי לעבוד שם אבל מעת לעת שאלתי את מנהל והוא פשוט אמר שהוא לא מתכוון לשלם כי זה לא משתלם לו....ואם אני לא מעוניינת בתשובה אז אני יכולה להתפטר ואז אנ אצתרך לוותר על הכל... בנוסף שהוא אף פעם לא מכניס לנו את המשכורות בזמן אלא תמיד באיחור של יומיים ואף שלוש מה לעשות??

השב
  • 14:12, 26 במאי 2013

בהתאם לצו ההרחבה בדבר השתתפות המעביד בהוצאות נסיעה, מעסיקך מחויב להשתתף בהוצאת הנסיעות עד לתקרה של 24.40 ש"ח ליום.
    באשר לאיחור בשכר, על מעסיק לשלם לא יאוחר מהשיום התשיעי שלאחר החודש שבעדו משולם השכר. תשלום מאוחר יותר מהווה עבירה על חוק הגנת השכר.

תגובה
  • 12:43, 27 במאי 2013

היי. החזר נסיעה עד לתקרה של 25.2 ש"ח ליום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.