תנאי שכר - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • מיכל

נשלח ע"ימיכל 12:07, 23 במאי 2013

שלום, אני עובדת בחברה ממשלתית גדולה ונהנית מקביעות ותנאי עבודה טובים. ההורים לוחצים עלי לעבור לחברה של קרוב משפחה. השכר גבוה יותר, אבל אני לא יודעת איך להעריך את שווי הקביעות (אני בת 43) ואת ההטבות הנוספות כמו השתלמויות בתשלום במלונות וכו'.

השב
  • 15:12, 26 במאי 2013

תוכלי לעיין בצו ההרחבה בענף המלונאות על מנת להבין מהם התנאים הניתנים מכוח הדין הקיבוצי. לא ניתן להעריך עבורך את שווי הקביעות במסגרת הפורום.

תגובה
  • 18:10, 26 במאי 2013

נציג ועד העובדים, טוען כי ההטבות שלי כעובדת עם קביעות, קרן השתלמות, חשמל חינם וכו' שוות לפחות שניים-שניים וחצי מיליון ש"ח.
    זה נשמע לי מוגזם, מה דעתך?

תגובה
  • 11:08, 29 במאי 2013

אינני מכיר את תנאי העסקתך או את הרקע התעסוקתי שלך אי לכך זו תהיה חוסר אחריות מצידי להעריך את שווי הקביעות עבורך. זו אינה שאלה שמתאימה למסגרת הפורום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.