הסכם עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • יגאל

  נשלח ע"ייגאל 03:51, 2 ביוני 2013

  שלום. הנני עובד בחברת אבטחה כשמונה שנים לפני כשנתיים בערך החברה בה עבדתי ניקנתה על ידי חברה אחרת נאלצתי לחתום על חוזה חדש עליי לציין שהוותק נישמר חתמתי בתנאי ששינו לי כמה סעיפים בחוזה הסעיפים ששונו לא היו משמעותיים. לפני כמה ימים מנהל הסניף נתן לי חוזה חדש לחתום עליו בטענה שהחוזה הישן לכאורה נעלם להם אויימתי על ידו שאם אני לא אחתום על החוזה אני לא אקבל את משכורתי כמו כן אני לא אמשיך לעבוד כמובן אלו הם איומי סרק ואני לא רואה פיטורים באופק רציתי לדעת האם אני חייב לחתום על הסכם עבודה חדש??? את החוזה החדש הוא מסרב להביא לי על מנת שאני אלך איתו לעורך דין אלא רק אחרי שאני אחתום עליו!

  השב
 • 14:30, 4 ביוני 2013

  אם החוזה החדש אינו משנה את תנאי העסקתך ומונה בו את עניין השמירה על הוותק וכו', על פניו לא ניכר כי קיימת בעיה. עם זאת, אם החוזה שונה מהתנאים שהינך זוכר מהחוזה הקודם, מדובר בהרעת תנאים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.