האם זה מקרה של הלנת שכר? - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • דני

    נשלח ע"ידני 09:14, 10 ביוני 2013

    שלום רב, לפי חוזה המעביד התחייב לעלות שכר שלי אחרי שנה ב 10% אבל בפועל התחיל להוסיף את העלאה הזאת לאחר שנה וחודשיים וחצי ולא אחרי שנה כפי שהתחייב בחוזה. בטענה שהוא נתן לי הערה בתיק האישי שלא נשארתי לשעות נוספות כפי שהוא דרש ממני באחד הימים. סעיף 4.2: "בתום שנת עבודה ראשונה בחברה יועלה השכר ב 10% ברוטו. זאת בכפוף לביצועיו בחברה." מצרף תמונה עם סעיף קטן בחוזה שלי סעיף 4.2: http://img109.imageshack.us/img109/6932/avoda.jpg

    השב
  • 09:31, 11 ביוני 2013

    ניכר מדבריך כי מעסיקך פעל בניגוד להסכם, אולם לא ברור לי מהי שאלתך.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.