הסכם עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יגאל

נשלח ע"ייגאל 02:57, 2 ביולי 2013

שלום אני עובד בחברת אבטחה שמונה שנים לפני שנתיים החברה בה התחלתי את עבודתי נקנתה בידי חברה אחרת החתימו אותי על חוזה עבודה חדש לפני כחודש בערך נאמר לי שהחוזה עליו אני חתום אבד הביאו לי הסכם עבודה חדש לחתום עליו ובו אותם התנאים בערך למעט שינויים מינוריים ברצוני לדעת האם אני חייב לחתום על ההסכם? ואם אני לא אחתום עליו האם יכולים לפטר אותי ללא הפיצויים? או שהם מחוייבים להביא לי את ההסכם אם תנאי העבודה ובו רק חתימתם מבלי שאני אחתום על משהו תודה מראש

השב
  • 09:15, 4 ביולי 2013

האם בידייך עותק של החוזה המקורי שחתמת? מוטב לבחון הייטב כי אין שינויים, כי לעיתים אפילו שינויים שנראים מינוריים מתגלים כמשמעותיים בדיעבד. אם הינך סמוך ובטוח כי מדובר באותו החוזה, אין מניעה לחתום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.