יום ראשון בעבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • קסניה

  נשלח ע"יקסניה 15:04, 11 באוגוסט 2013

  שלום, חיפשתי עבודה ובכוח אדם הציעו לי עבודה בחנות בתור פקידת קבלה. לאחר שהגעתי לעבודה ראיתי מה כולל התפקיד והבנתי שאין לזה שום קשר לפקידות כפי שנאמר לי, עבדתי במקום יום עבודה מלא 8 שעות פחות ההפסקה של החצי שעה. ברגע חתימת החוזה השכר שהובטח היה 30 ש"ח לשעה. לאחר יום העבודה כשחזרתי הביתה הבנתי שאני לא רוצה להמשיך את העבודה שם כי זו לא העבודה שאני מחפשת, הודעתי למעסיק בהודעת SMS כי לא הצלחתי להשיג אותו. ב9/8/13 קיבלתי את המשכורת וראיתי שהוא לא שילם לי לפי 30 ש"ח לשעה אלא לפי שכר המינימום, בכוח אדם אמרו שהוא בכלל לא רצה לשלם והם הוציאו ממנו בכוח את התשלום, ושאני אגיד תודה שהוא בגלל שילם לי. השאלה שלי האם זה לפי החוק? האם הוא יכול פתאום לשנות את התשלום לשעה? תודה.

  השב
 • 11:08, 13 באוגוסט 2013

  מעסיקך אינו יכול להחליט לשנות באופן חד צדדי את השכר. כמו כן, אם הינך מועסקת של חברת כוח האדם, היה על החברה לשלם לך לפי ההסכם.
  073-2505373
  עו"ד אריק שלו

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.