בדיקה לזכאות לפיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • נעמה

נשלח ע"ינעמה 09:36, 29 בספטמבר 2013

אני עובדת במקום עבודתי 11 חודשים במשרה מלאה, ואמורה חודש הבא להתחיל ללמוד באוניברסיטה ועקב כך לעבור דירה לעיר אחרת. פעמיים נאמר לי על ידי המעסיק שלי שאוכל להמשיך לעבוד בחברה גם כסטודנטית ושתותאם לי משרה העונה על צרכיי כשאהיה סטודנטית. נאמר לי זאת פעם אחת כשהתחלתי לעבוד בחברה ופעם אחת לפני חודשיים. לפני כשבוע הודיע לי המעסיק שלא אוכל להמשיך לעבוד בחברה כשאהיה סטודנטית, למרות מה שהובטח לי בעבר. האם אני זכאית לפיצויים גם אם המעביד לא מאפשר לי להשלים 12 חודשי עבודה?

השב
  • 09:09, 1 באוקטובר 2013

אם ההבטחה הזאת ניתנה בכתב ייתכן כי ניתן יהיה לחייב את המעסיק לעמוד בה, אולם אחרת יהיה קשה להוכיח כי התחייב.
    באשר לפיצויי פיטורים לאחר 11 חודשים, למעשה אין מדובר בפיטורים משום שאינך מסוגלת לעמוד עוד בתנאים הנדרשים מהמהשרה ולכן מדובר בהתפטרות.
    073-2505372

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.