שעות נוספות עבודת שטח - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • ניר

  נשלח ע"יניר 13:21, 29 בדצמבר 2013

  אני עובד כאיש מכירות שטח במשרה אשר על פי החוזה שלי מוגדרת כמשרת אמון שלא ניתן לפקח על שעות העבודה והשכר כולל שעות נוספות. בחודש הבא אמורים להתקין לנו בטלפון הנייד אפליקציית מעקב אשר יוכלו לדעת בכל עת היכן אני נמצא וכן מבקשים מאיתנו להיות לפחות 9 שעות בשטח (לא כולל זמן נסיעות). 1. האם מגיעים לי שעות נוספות? 2. האם אני חייב לתת להם להתקין את אפליקציית המעקב? 3. יש לציין כי אני נותן מענה טלפוני ומחשובי לשטח גם מהבית לאחר שעות העבודה, מה זה אומר לגבי שעות העבודה? אני בבעייה כיוון שאני עובד בעבודה שנייה ועד היום לא היתה לי בעייה להגיע אליה אבל בגלל שעכשיו אהיה מוגבל בזמן לא אספיק להגיע לעבודה הנוספת בזמן. כמו כן אני רוצה לציין כי כיוון שאני אחד מאנשי המכירות הטובים בחברה אני דאגתי עד היום שהמכירות יהיו טובות גם אם עבדתי בסה"כ 8 שעות יומיות + מענה מהבית והמטרה שלי היא להמשיך האותה המתכונת. תודה מראש,

  השב
 • 10:50, 5 בינואר 2014

  מעסיקך רשאי להתקין את האפליקציה בטלפון מטעם העבודה. עם זאת, יש להסדיר את סוגיית העבודה מהבית ואת השעות הנוספות הגלובליות המגולמות בשכרך במסגרת הסכם העבודה שלך, מעבר לשעות אלו יש לשלם שעות נוספות.

  073-2505373

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.