פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • דבי

    נשלח ע"ידבי 17:06, 20 בינואר 2014

    קיבלתי מכתב סיום לאחר 10 שנות עבודה. בחשבון פשוט שעשיתי, לא הסתדרו לי פיצויי הפיטורין. חיפשתי את חוזה העבודה ובו מופיע סעיף כי הפיצויים שאקבל הם רק אלה שיועברו לקרן הפיצויים. לציין, את החוזה חתמתי בספטמבר 2003 ותוקפו היה עד לסוף 2003. מאז ועד עתה הועסקתי ללא חוזה, שאלתי היא, האם אני זכאית למלוא הפיצויים עפ"י חוק?

    השב
  • 10:00, 22 בינואר 2014

    אם חתמת על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים בחוזה והחוזה הוארך הלכה למעשה גם סעיף 14 יחול ואכן תהיי זכאית לפיצויים לפיו.
    073-2505373

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.