חשש אמיתי - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 22:32, 20 בינואר 2014

  שלום רב, התקבלתי למקום עבודה ואחרי שנתיים גיליתי לתדהמתי כי מולי ישנה תחנה של אנטנות סלולאריות (של כל החברות האפשריות). במרחק של כ-15 מטר. לא ידעתי שאלו אנטנות. זו פעם ראשונה שאני נתקל בכך. בעלי הבית לא אמרו לי דבר על קיומן, במקרה גיליתי ואני פשוט מפחד ורוצה לעזוב במיידי את מקום עבודתי. פניתי לבעלים והם מסרו כי אין ממה לחשוש והם ממש לא מודאגים מנושא זה. אני סובל מכאבי ראש חזקים, גירודים בעור ובעיות נוספות קשורות. האם מעסיקיי היו אמורים ליידע אותי על כך טרם התקבלתי לעבודתי? האם ייתכן שלא אמרו לי דבר וגיליתי זאת רק בדרך מקרה? האם יש חובת גילוי נאות טרם קבלה למקום עבודה? האם זו עילה מספקת שכן הבעלים לא מייחסים לכך כל חשיבות. אני מרגיש שאני מסכן את בריאותי ואני חושש לחיי האם אני יכול להתפטר בשל כך באופן מיידי? האם אהיה זכאי לקבלת פיצויי פיטורין?

  השב
 • 14:07, 22 בינואר 2014

  באם מדידות מראות כי קיימת קרינה הגבוהה מהמותר בתקן, ייתכן כי הדבר יהווה עילה להתפטרות בדין מפוטר, משום שעל המעסיק לספק לך תנאי עבודה נאותים.
  073-2505373

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.