מתן פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • LIOR

  נשלח ע"יLIOR 19:34, 1 בפברואר 2014

  שלום, שאלתי בנושא מתן פיצויים על ידי המעביד. אני עובד בחברה כ 14 שנים וב5 השנים האחרונות בתור מנהל מכירות. בחודש האחרון החברה עוברת רה ארגון מחדש והרבה תקנים נסגרו, ולי הוצע להמשיך להיות מנהל מקצועי בתחום ללא כפופים ובנוסף לעשות כ 60% משרה כאיש מכירות . אני סירבתי בכל תוקף כמובן מההצעה שנתנו לי מתוך הבנה כי הדבר פוגע בתפקיד שלי ובמעמדי ואין לי כל כוונה לחזור ולהיות איש מכירות גם אם הדבר יעלה לי באיבוד המשרה. נעשתה לי שיחת שימוע בנושא, והם החליטו לסיים את העסקתי בחברה. שאלתי היא: האם הם יכולים לפטר אותי בגלל הסיבה הנ"ל ללא מתן פיצויים ? ובמידה והם לא יתנו לי את הפיצויים האם יש לי סיכוי טוב לתבוע פיצויים בבית משפט ולזכות ? אנא עזרתכם. תודה מראש.

  השב
 • 11:35, 2 בפברואר 2014

  החברה אינה יכולה לשנות את תפקידך מבלי לאפשר לך לקבל פיצויים פיטורים. במידה והם לא מעוניינים לשלם, סביר כי ניתן יהיה לטעון להרעת תנאים.
  משרדי עומד לרשותך בעניין זה.
  073-2505373

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.