הלנת שכר? - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • שני

נשלח ע"ישני 10:46, 3 בפברואר 2014

בוקר טוב, סיימתי את עבודתי בחברה אשר העבודה בה היא במשמרות, במשכורת שקיבלתי חסרה לי משמרת ואף רואים שנכנסתי למערכת ואחרי 5 דקות המערכת הוציאה אותי. התקשרתי למעסיק כמה וכמה פעמים על מנת שיחזיר לי את הסכום של המשמרת החסרה, והוא עונה לי בתשובות שטחיות ולא באמת מחזיר לי את המגיע לי.. המשכורת שבה חסרה לי משמרת היא משכורת מנובמבר, למרות זאת אני מתקשרת למשרד וגם אליו כל הזמן ומבקשת לברר ולקבל את המגיע לי ונתקלת בחוסר היענות ובתשובות של כן נחזור אלייך. מה אני יכולה לעשות בנוגע לזה? האם מגיע לי משהו מעבר למשמרת החסרה בגלל שעבר זמן ממושך? תודה והמשך יום טוב!

השב
  • 12:07, 4 בפברואר 2014

אם לא כל שכרך שולם, העניין בהחלט יכול להוות הלנת שכר. האם ישנה מחלוקת באשר למשמרת? האם הם מתנגדים?
    073-2505373

תגובה
  • 13:59, 4 בפברואר 2014

הם לא מתנגדים, הם פשוט מתחמקים, היו אמורים לשלם לי כבר בנובמבר,מאז הם מודים שחסרה לי משמרת אך מתחמקים

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.