דמי אבטלה בהתפטרות/הלנת שכר/ממוצע אבטלה מכירות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אילנה

נשלח ע"יאילנה 22:01, 9 בפברואר 2014

שלום,אני עוסקת במכירות שטח ולאחרונה התבשרנו שיש אי אלו שינויים בהרכב השכר:מעתה כדי להגיע למדרגות העמלה,ניאלץ להחתים 10מנויים יותר ממה שהחתמנו עד כה[לפחות 10עפי מדרגות עמלות-הכוונה בכל מוצר,10 מנויים יותר מקודם. בנוסף,כבר מזמן איני נערה[50]ותנאי עבודת השטח מאד מקשים עליי,כאשר סגנון העבודה מאלץ אותי לעבוד בעמידה במשך שעות מרובות.שאלותיי:האם התנאים המפורטים מעלה מצדיקים תביעת דמי אבטלה?למרות שמדובר על התפטרות(הנובעת בעקבות סוג של מה לגבי תשלום דמי הבראה? הרעת תנאים,עפי ראות עיניי). ינואר-פב'? כנ'ל מה הממוצע אבטלה אם אני עוזבת ב30.3 אך תלוש השכר האחרון יהיה באפריל? מה ממוצע דמי האבטלה אמכירות שטח?נניח,אם תאריך הפסקת העבודה הנו 25.2.14,האם הממוצע יהיה בין נוב'-דצמ'-ינואר או בין דצמ'-

השב
  • 14:04, 12 בפברואר 2014

התפטרות בדין מפוטר עקב הרעה בתנאי העבודה, באם מתנהלת תביעה בבית הדין, יכולה לעיתים להפיס את דעתו של הביטוח הלאומי ולאפשר אבטלה גם בטרם עברו 3 חודשים.
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.