רשלנות בניתוח קיסרי שאחריו היולדת צריכה לעבור ניתוח כדי לסגור תפר שלא נסגר טוב - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • מור

  נשלח ע"ימור 10:38, 22 ביולי 2013

  קרובת משפחה שלי ילדה תינוק בלידה קיסרית והיא סובלת מכאבים שמתברר שבניתוח התפר שעשו לה לא נסגר טוב ובגלל זה היא סובלת מכאבים וקשה לה לזוז הרבה. כדי לתקן את זה היא תצטרך לעבור עוד ניתוח כדי לסגור טוב את התפר. האם זה מצב לתיבעה על רשלנות??

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  16:02, 25 ביולי 2013

  מור שלום,
  כדי לבדוק האם קיימת במקרה זה עילת תביעה בגין רשלנות רפואית, יש להפנות את המקרה לבדיקת רופא מומחה, אשר יחווה דעתו לאחר בדיקה יסודית, האם אכן היתה רשלנות שגרמה לכך שהתפר לא נסגר כראוי. שאלה נוספת היא מה הנזק שנגרם, שכן בד"כ קיימת כדאיות כלכלית בתביעה של רשלנות רפואית רק במידה ועקב הרשלנות נגרם נזק משמעותי.
  כל טוב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי גלבוע

מנהל הפורום: עו"ד אורי גלבוע

הבעלים והמייסד של משרד עו"ד אורי גלבוע ושות' שנוסד בשנת 1988. בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הע
למידע נוסף

077-9968260 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד עמית אוריה

מנהל הפורום: עו"ד עמית אוריה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1995. בעל משרד עצמאי בתל
למידע נוסף

072-3214945 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה