מום שלד שהרופא לא ראה בסקירת מערכות - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • danicho

  נשלח ע"יdanicho 11:14, 3 באוקטובר 2013

  שלום וברכה ביצעתי סקירת מערכות בשבוע 22, עם זאת הרופא לא מצא שלעובר יש חוסר משמעותי בירך (בערך 50 % מאורך הירך השניה). מדובר במום נדיר יחסית בשם PFFD - PROXIMAL FEMORAL FOCAL DEFICIENCY הגורם לעיוות לקיצור משמעותי של הירך ובמקרה שלי - גם השוק. מאחר וזה ניכר מאוד והיה צריך לראות זאת בסקירת המערכות, האם יש לתבוע בגין רשלנות?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  11:08, 6 באוקטובר 2013

  שלום רב,
  בשאלתך חסרים מספר פרטים חשובים, ובעיקר האם בוצעו סקירות נוספות וכיצד הסתיים ההריון, ואולם על פי הפרטים המופיעים בשאלה בהחלט יתכן כי מדובר ברשלנות רפואית . מומלץ לכם להיפגש עם עו"ד המתמחה בתביעות רשלנות רפואית לשם בדיקה יסודית של העניין. הנכם מוזמנים ליצור קשר טלפוני עם משרדי, ואשמח לעזור.
  כל טוב
  גיל קלופשטוק, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי גלבוע

מנהל הפורום: עו"ד אורי גלבוע

הבעלים והמייסד של משרד עו"ד אורי גלבוע ושות' שנוסד בשנת 1988. בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הע
למידע נוסף

077-9968260 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד עמית אוריה

מנהל הפורום: עו"ד עמית אוריה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1995. בעל משרד עצמאי בתל
למידע נוסף

072-3214945 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה