בית החולים מעלים מסמכים לתביעה נגדו - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • עטרה

  נשלח ע"יעטרה 09:25, 21 ביולי 2014

  שלום ביקשתי מבית החולים שבו ילדתי את המסמכים של הלידה והם נתנו לי רק חלק בכוונתי לתבוע אותם על רשלנות שהייתה בלידה של בני מה עושים במקרה שבו ביה"ח לא מספק את כל המסמכים?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  10:49, 28 ביולי 2014

  עטרה שלום,
  בית החולים חייב להמציא לך את כל המסמכים הרפואיים הנוגעים ללידה. במידה והועברו אליך רק חלק מהמסמכים, אני ממליץ לך להעזר בעו"ד אשר יפנה לבית החולים בצרוף ויתור סודיות מתאים ויקבל את מלוא התיק הרפואי הנוגע ללידה. אציין כי ממילא יהיה עליך להעזר בעורך דין לצורך התביעה עצמה.
  כל טוב ובהצלחה
  גיל קלופשטוק, עו"ד
  09-8330033 052-8237030

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי גלבוע

מנהל הפורום: עו"ד אורי גלבוע

הבעלים והמייסד של משרד עו"ד אורי גלבוע ושות' שנוסד בשנת 1988. בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הע
למידע נוסף

077-9968260 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד עמית אוריה

מנהל הפורום: עו"ד עמית אוריה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1995. בעל משרד עצמאי בתל
למידע נוסף

072-3214945 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה