הזמן שנותר - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 17:13, 27 ביולי 2014

  שלום רב למנהל הפורום עו"ד עידו אמגור שאלתי היא בתיקי תאונת עבודה בבתי משפט מחוזיים כמה זמן צפויה להסתיים תביעה מרגע שהתיק הגיע לשלבי תצהירי עדות ראשית ועד למתן פסק דין (ממוצע זמן)? ב. אם יש לי עד שמופיע בתהיר עדות ראשית והוא חלה במחלה קשה האם בית המשפט במקרה כזה יכול להקל בחקירה שלו שלא ייחקר בבית המשפט או שיישלחו אליו שאלות בכתב שעליהם הוא יענה מביתו או שאין דבר כזה? ג. האם חקירת התובע עצמו ללוקחת שעות או שמדובר בפרק זמן של פחות משעה בד"כ ?ד. האם הליך ההוכחות עצמו כלומר חקירות הצדדים או עניין שנמשך חודשים או כמה ימים מרוכזים בד"כ ועובר די מהר? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  12:43, 28 ביולי 2014

  לא ניתן להשיב על שאלתך - כל שופט מנהל באופן אחר את הדיונים באולמו - יש שופטים שמעדיפים לשמוע במרוכז את התיק, כך שמסתיים תוך כמה ימים, יש שופטים שקובעים רק ישיבת הוכחות אחת ובהמשך קובעים ישיבה נוספת (יכול להיות פער של חודשים בין ישיבות).
  לגבי חקירת תובע או חקירת עדים אחרים - חקירה יכולה להימשך 5 דקות ויכולה להימשך מספר ישיבות הוכחות - הכל תלוי בנסיבות העניין, בעורכי הדין ובשופט.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.