נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד יוסף (ספי) קוסטיקה

0
שנות נסיון
עברית
עברית
בן יהודה 32 תל אביב, בית אל על קומה 12
בן יהודה 32 תל אביב, בית אל על קומה 12

עורך הדין יוסף (ספי) קוסטיקה, בוגר תואר ראשון בהצטיינות! ובעל נסיון של למעלה מ- 13 שנים בתחום המשפט. את מומחיותו צבר באחד ממשרדי עריכת הדין הגדולים בת"א – תוך התמקדות בתחום דיני נזיקין. לאחר שנים בהם ייצג מאות לקוחות פתח עו"ד קוסטיקה משרד עצמאי בלב ת"א בו הוא מטפל בלקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד יוסף (ספי) קוסטיקה מנהל משרד עורכי דין מוביל במרכז תל-אביב, המספק מענה משפטי בכל הנוגע לתאונות דרכים, לתאונות עבודה ולתביעות ביטוח לאומי. הוא מייצג את לקוחותיו, הסובלים מנזקי גוף עקב תאונה כזו או אחרת, מול המוסד לביטוח לאומי או משרד הביטחון ומלווה אותם נאמנה לכל אורך הדרך.

 

הלקוח בראש סדר העדיפויות

התנהלות נכונה וחכמה בתביעות נזקי גוף היא מחויבת המציאות, שכן הרבה מאוד עומד על הפרק – השגת פיצויים הולמים ללקוח ומימוש מלא של זכויותיו במקרה של תאונה. אי לכך, חשוב ביותר לפנות לעו"ד קוסטיקה שסייע במהלך השנים לאינספור לקוחות מרוצים. הוא הגן עליהם נחרצות מול הרשויות והוועדות השונות וניהל עבורם הליכי משא ומתן, תוך חשיבה יצירתית ומחויבות כנה.

 

השקעה ניכרת בכל תיק

עו"ד קוסטיקה אינו מסתפק בניסיונו המשפטי, במטרה להשיג את התוצאות הרצויות עבור לקוחותיו. הוא עומד בקשר מתמיד עם גורמים מקצועיים רבים, שתחומי מומחיותם רלוונטיים לתיקי נזקי גוף. אנשי מקצוע אלו מאפשרים לו להציג בפני בית המשפט תמונה מלאה ומדויקת של המקרה, והם אף מספקים עדות במידת הצורך. שיתוף פעולה זה מגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

 

צרו קשר עם המשרד לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות. 

ראיונות וידאו

כל מה שחשוב לדעת על תאונות עבודה

מהי אחריות בית הספר על תלמידיו?

מדריכים משפטיים