תיק נקי גוף - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 12:42, 10 בספטמבר 2014

  אני נפגעתי לפני שנה וחצי במקום ציבורי עקב רשלנות שהודו בהם התיק מתנהל בבית משפט השלום המיצג שלי בקש ממני להיבדק על יד רופא . חוות דעת . וקבע לי 10 . וחברת הביטוח קבעה לאחר בדיקה על יד הרופא של 0 אחוז . אני כל הזמן מסתכל על מצב התיק במערכת נט משפט לבדוק מה התחדש . היום נכנסתי וראיתי החלטה לפני כמה ימים שאומרת עלי להפקיד סכום של 2500 שח עד השבוע הבא לצורך בדיקה על יד מומחה ניטרלי . השאלה שלי העורך דין לא דיבר אתי ולא אמר לי כלום למרות שעלי לשלם את הסכום האם משמעות הדבר מסמנת שאולי הגיע לפשרה כי לא יכול להיות שיגיד לי על לשלם יום לפני מה אתה אומר על סיטואציה כזאת . ,?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  12:58, 10 בספטמבר 2014

  לא ייתכן שעורך הדין הגיע לפשרה בלי שאתה יודע מזה - אם לא חתמת על מסמך שנקרא "כתב קבלה" או "הסכם פשרה", הרי שלא הושגה פשרה בתיק.
  באשר לתשלום - אם מדובר בהחלטה מלפני כמה ימים, ייתכן שהיא עדין לא הגיעה בדואר אל עורך הדין שלך, ולכן אתה יודע על ההחלטה לפניו. יש להניח ששיחת טלפון עם עורך הדין שלך תפתור את כל הלבטים שיש לך.

  תגובה
 • 13:22, 10 בספטמבר 2014

  הבעיה שהוא לא עונה החלטה מיום חמישי האם יתכן שהוא לא ראה אותה . או מנבה להגיד לפשרה מוזר שלא עדכן אותי

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  15:11, 10 בספטמבר 2014

  עליך להשאיר לעורך הדין הודעה במשרדו, ולבקש שיחזור אליך. מעבר לכך אין לי איך לעזור.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.