• חזי

  נשלח ע"יחזי 11:09, 17 בספטמבר 2014

  שלום רב עורך דין אמגור אני שמח כי היום הגענו לפשרה . איך הדבר מבצע ומתי מקבלים את הכסף ?האם הדבר לוקח הרבה זמן

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  11:11, 17 בספטמבר 2014

  בדרך כלל, בהסכם הפשרה נקבע כי התשלום יועבר לעורך הדין של התובע תוך 30 יום מיום שניתן פסק דין שנותן תוקף להסכם הפשרה. כלומר, יש להניח שהסכם הפשרה עליו חתמת היום יוגש לביהמ"ש וייקבל תוקף של פסק דין בימים הקרובים, ואז תוך מקסימום 30 יום יקבל עורך הדין שלך את הכסף, ויעביר לך את חלקך, בניכוי שכר טרחתו.

  תגובה
 • 11:14, 17 בספטמבר 2014

  זה מגיע בציק ? ואם כן יהיה רשום על שם שלו או שלי . שאלה סופית נתן לחתום על הסכם ולשלוח דרך הפקס לעורך דין שלי ?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  11:18, 17 בספטמבר 2014

  כל חברת ביטוח והסידור שלה - חלק שולחות את הכסף בהמחאה לפקודת עורך הדין, חלק מבצעות העברה בנקאית ישירות לחשבון. לגבי אופן משלוח ההסכם לעורך הדין שלך - עליך לבדוק אם עורך הדין שלך.

  תגובה
 • 11:20, 17 בספטמבר 2014

  סליחה על השאלות המיותרות האם במצבים כאלה אני חייב לשלם אגרת בית משפט השלום ?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  11:22, 17 בספטמבר 2014

  אינני מבין את שאלתך - באופן עקרוני היית אמור לשלם אגרה של כ750 ש"ח בעת פתיחת ההליך. אם לא שילמת את הסכום הזה ועורך הדין שלך שילם במקומך, ברור שעליך להחזיר לו את הכסף.
  לא אמורה להיות יתרת אגרה נוספת המוטלת על התובע בשלב הזה של הדיון - הנתבעת, היא זו שאמורה לשלם את יתרת האגרה, ככל שביהמ"ש לא פטר אותה מלעשות כן.

  תגובה
 • 11:29, 17 בספטמבר 2014

  האם בכל פתיחת תיק חייבים לשלם 750 . אני לא שמתי כלום והעורך דין לא בקש בזמנו

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  14:28, 18 בספטמבר 2014

  אין תשובה לשאלה שלך - הכל תלוי בעורך הדין של הצד השני, ובעומס העבודה שלו. אפשר להכין הסכם פשרה תוך שעה ואפשר להכין את אותו הסכם תוך חודש. ייתכן בכלל שעורך הדין של הצד השני צריך כעת לפנות לחברת הביטוח אותה הוא מייצג ולקבל את אישורה לפשרה אליה הסכמת. אם זה המצב, זה יכול בקלות לקחת חודש, ואף יותר.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.