נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

שגית אברג'יל- משרד עורכי דין וגישור

0
שנות נסיון
עברית
עברית
הנשיא ויצמן 13, עפולה
הנשיא ויצמן 13, עפולה

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרדה של עו"ד שגית אברג'יל מספק ללקוחות רבים מענה מקיף בכל היבטיו של עולם המשפט האזרחי, כולל: דיני ביטוחים, ביטוח לאומי, תאונות, נזיקין, דיני עבודה , דיני משפחה, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, צוואות, ירושות, הוצאה לפועל, מזונות, חייבים, זכאים, מסלול הפטר, פשיטות רגל ועוד.

 

תחומי עניין עיקריים

לאחר שנים של עבודה בעולם השיווק והסחר הבינלאומי, עו"ד אברג'יל ביצעה הסבה לעולם המשפטים. הניסיון שלה בענף זה, הוביל אותה להתמחות בעיקר בחוזים מסחריים בינלאומיים. במסגרת עבודתה היא מעניק ליווי, ייעוץ והכוונה בביצוע עסקאות ברמה עולמית. נושא אחר שקרוב ללבה של עו"ד אברג'יל הוא ליווי וייצוג של יזמים ודיירים בפרויקטים של תמ"א 38.

 

 

רקע אקדמי, תעודות והסמכות

עו"ד אברג'יל סיימה את לימודיה במשפטים כמצטיינת דיקן וברשותה תואר LL.B. כמו כן היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים וסיימה תואר שני במנהל עסקים כמצטיינת דיקן.

לאורך השנים התמקצעה בתחום המשפטי וביצעה השתלמויות רבות בנשואים משפטיים מגוונים, כולל: דיני משפחה, דיני ירושה, הוצאה לפועל, גישור, גישור משפחתי, ביטוח לאומי ועוד. כמו כן הוכשרה כמגשרת בהתמקדות משפחתית.

 

אני מאמין

עו"ד אברג'יל פועלת מתוך תחושת שליחות בוערת ומתוך מטרה ונכונות לסייע לכל אדם באשר הוא אל מול גורמים משפטיים. עו"ד אברג'יל אף מוסמכת כמגשרת לענייני משפחה ודוגלת בהשגת תוצאות לטובת שני הצדדים והגעה אל העמק השווה, על מנת להימנע מהגעה לבית המשפט שעלול להכריע את הדף, ולהוביל לתוצאות פחות טובות.

 

במשרדה של עו"ד אברג'יל כל לקוח ולקוחה נהנים משירות מקצועי ומעמיק ויחס אישי, תוך שקיפות מלאה וזמינות גבוהה.

 

לתיאום פגישת ייעוץ, נא ליצור קשר עם המשרד.

ראיונות וידאו

מהו מתן יפוי כוח מתמשך, ומדוע כדאי לעשותו?

למי כדאי לפנות לאחר תאונה, חוץ מביטוח לאומי?

למה חשוב לעשות הסכם ממון בפרק ב'

עו"ד שגית אברג'יל - למה חשוב לעשות הסכם ממון פרק ב?

איך עושים הסכם ממון בלי לפגוע בזוגיות

עו"ד שגית אברג'יל - איך עושים הסכם ממון בלי לפגוע בזוגיות?