• דניאל

  נשלח ע"ידניאל 13:47, 7 באוקטובר 2014

  שלום עו"ד עידו אמגור הצדדים בתיקי הגיעו להסכמה בגישור האם בד"כ יש חשיבות לחברת הביטוח דרך איזה מגשר הושג ההסכם על מנת לאשר את התביעה או שלא? ב. האם יש נוהל כזה של חקירה אחרונה מצד חברת הביטוח ( מבחינת חוקרים וכדומה ) לפני אישור הפשרה או בד"כ כשמגיעים לשלב הזה אין לה צורך בדברים האלה? ג. איך נעשה הסדר הצדדים מחכים לאישור חברת הביטוח ואז המגשר מנסח את ההסדר ואז אני חותם ואז עו"ד החיצוניים חותמים ? מאו שהסדר שונה איך זה עובד ? תודה רבה על הקדשת זמנך למענה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  09:22, 8 באוקטובר 2014

  ברגע שחברת ביטוח הסכימה לגישור בפני מגשר פלוני, ניתן להניח שהוא מקובל עליה, אחרת הייתה מתנגדת להליך הגישור, שהינו וולונטרי.
  לגבי חקירות- כל מקרה לגופו. ככל שסכום הפיצוי גבוה יותר, כך סביר יותר שחברת הביטוח תרצה להיות בטוחה יותר בכדאיות הפשרה, וצפויה לשלוח חוקר.
  אופן החתימה על הסכם- מדובר בעניין טכני- ברגע שכל הצדדים מודיעים למגשר שמסכימים לפשרה, מנסחים הסכם (לרוב הנתבע שמשלם הכי הרבה מוביל את מהלך הניסוח) ושולחים לצדדים לחתום.

  תגובה
 • 12:59, 8 באוקטובר 2014

  תודה על המענה היו כבר חוקרים בתיק שלי האם גם במצב זה הזמן עד לאישור הוא זמן כזה של פעולה כזאת ? ב. האם קרה לך מקרה שחברות המליצו על הסדר מסויים וחברת הביטוח מטעמם לא אישרה את ההסדר ?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  15:20, 8 באוקטובר 2014

  זה שהיו חוקרים בעבר, לא אומר שלא ישלחו חוקרים בעתיד. אם חברת הביטוח ממתינה לממצאי חקירה הדבר עשוי לעכב בכמה ימים/שבועות את תשובתה.
  קרה לי פעמים רבות בהם עורכי הדין המליצו לחברת הביטוח על פשרה, אך חברת הביטוח דחתה את המלצתם.

  תגובה
 • 15:11, 10 באוקטובר 2014

  רוב הסיכויים בד"כ לאישור של ההמלצה מאשר לדחייה נכון? במיוחד בתיק שנשלח לגישור באישור חברות הביטוח
  האם יש סיכוי שבמהלך הגישור עו"ד התקשרו לחברת הביטוח ושאלו האם החלק שהסכימו לשלם עליו הוא בסדר או שהם עושים כראות עיניהם ורק אז מבקשים את אישור החברה לאחר שקיבלו החלטה בעצמם?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  20:45, 10 באוקטובר 2014

  כל עורך דין נוהג אחרת, וכל חברת ביטוח נוהגת אחרת. הנתון המעודד, מבחינתך, הוא שמירב התיקים שמופנים לגישור מסתיימים ללא צורך בקבלת פסק דין.

  תגובה
 • 22:35, 12 באוקטובר 2014

  מה הכוונה ללא צורך בפסק דין ? השופט לא אמור לתת תוקף של פסק דין להסדר?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  03:52, 13 באוקטובר 2014

  הכוונה להסדר פשרה שמקבל תוקף של פסק דין, מבלי שהשופט נדרש לדון בתיק לגופו.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.