נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

חזוט- בר-זבינצקי משרד עו"ד

0
שנות נסיון
עברית, רוסית
עברית, רוסית
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 1, חדר 116 B
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 1, חדר 116 B

חזוט- בר-זבינצקי משרד עו"ד הוא משרד הנמצא באשדוד, הוקם ונוסד על ידי עורכות הדין יוליה חזוט ולימור בר-פרץ. המשרד מתמקד בדיני נזיקין ומספק ייעוץ, ליווי צמוד וייצוג לאורך כל ההליכים, במטרה להשיג עבורכם את מלוא הפיצויים להם אתם זכאים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

חזוט- בר-זבינצקי משרד עו"ד חרט על דגלו מתן יחס אישי לכל לקוחותיו ומעניק את מיטב השירותים המשפטיים באופן המקצועי, הראוי והטוב ביותר. עיקר התמחותו הוא בתחום דיני נזיקין ובהתאם למקרה ניתנת האפשרות להגיע עד לבית הלקוח או לבתי החולים. בנוסף לכך, המשרד מטפל בתביעות בנושא לשון הרע ובעל ניסיון רב בעריכת צוואות וירושות. בודק את החומרים הרלוונטיים לסוגיות העולות על שולחנו, מבצע תכנון אסטרטגי ודואג לסיים את ההליכים באופן האידאלי עבורכם.

 

תחומי העיסוק:

·דיני נזיקין – המשרד פועל בהתרחשויות כדוגמת תאונות דרכים, תאונות עבודה ונפילות בשטחים ציבורים, וחותר לכך שתקבלו את מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי החוק. מצוי במגעים מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, מייצג גם בתביעות ובוועדות רפואיות בשל גרימת נכות כתוצאה במהלך העבודה ובפגיעות ופציעות שגרמו לכם נזק בימי השירות הצבאי.

·דיני מקרקעין – נדל''ן, ליווי עסקאות מכירה ורכישה של נכסים, דירות ומגרשים, עסקאות קומבינציה, קניית דירה יד ראשונה מקבלן, רכישת דירה יד שנייה ובדיקת היתכנות וכדאיות העסקה.

·צוואות וצווי קיום ירושה – עורכות הדין חזוט ובר-פרץ עורכות את הירושות בהתאם לבקשות המצווים, בזכות ניסיונן הגדול מצליחות לבצע את עבודתן באופן שיבטיח את קיום הצוואה וימנע כל התנגדות.

 

משרד עו''ד חזוט-בר יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישת ייעוץ, התקשרו עוד היום