שלב הוכחות - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • פיני

  נשלח ע"יפיני 23:39, 28 בינואר 2015

  שלום .אם רוצים לא להסכים לפשרה השופט ולהמשיך לשלב הוכחות כמה זמן פחות או יותר זה לוקח וכמה דיונים ?? האם תמיד אם הולכים לזה הפיצוי יהיה יותר ? האם חברות הביטוח 4 והטבות להתפשר סטסטיקה ??

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  10:43, 29 בינואר 2015

  השאלה שלך כללית מדי, ולא ניתן להשיב עליה - שלב ההוכחות יכול לקחת כמה שנים (בתיקים גדולים) לעומת ישיבה אחת (בתיקים פשוטים). המועד בו קובע השופט את הישיבה תלוי בעומס העבודה של השופט הספציפי. ישנם בתי משפט בהן נקבעות כיום ישיבות הוכחות לאמצע שנת 2016. אם מנהלים את המשפט לא בהכרח מקבלים פיצוי גבוה יותר - הכל תלוי מה הוכח במשפט ומה קבע השופט. באופן עקרוני, מרבית תיקי הנזיקין נגמרים בפשרות ולא מתנהלים עד הסוף.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.