• יוני

  נשלח ע"ייוני 13:11, 5 באוגוסט 2015

  שחום אני נפגעתי בתאונת עבודה לפני כמה שנים השופט הציע הצעת פשרה על סכום 400 אלף הצד השני בקש לנו ממני להגיש החמרת מצב על לתום תקופת התישנות ואני לא הסכמתי השופט החליט שאני אגיש היום החמרת מצב כי יש לי 19 אחוז צמיתה מביטוח לאומי ויש לי 30 אחוז מטעם רופא בית משפט הם אומרים אם אני יקבל את הכסף היום ואני יקבע למחרת על החמרת מצב יש סיכוי גבוה שאני יקבל קצבה יש לי כמה שאלות 1 במקרה שאני ממשיך לפסק דין ולא עניתי על בקשת השופט שאני אצבע החמרת מצב מה יקרה 2 אם אני אתבע החמרת מצב ויתנו לי מעל 19 אחוז התיק נבלע איך העורך דין יקבל את השכר טרחה שלו 3 האם יש זכות לחברת הביטוח למנוע ממני להגיש החמרת מצב גם האם השופט יכריח אותי לעשות החמרת מצב היום לפני פסק דין

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  13:58, 5 באוגוסט 2015

  1. אם השופט ייצטרך לתת פסק דין, וזאת מבלי שפנית להחמרת מצב הוא עלול לבצע "ניכוי רעיוני" של גמלאות הביטוח הלאומי, כלומר לצאת מנקודת הנחה כי הביטוח הלאומי היה פוסק לך נכות גבוהה מ20%, ולפיכך היית זכאי לגמלה חודשית. זו רק אפשרות אחת, והיא מאוד בעייתית, אך היא בהחלט אפשרית.
  2. הכל תלוי בהסכם שכר הטרחה שלך עם עוה"ד, והאם עוה"ד מייצג אותך גם בהליכים בביטוח הלאומי. בהנחה שעוה"ד אינו מייצג אותך בביטוח הלאומי, ותביעתך בביהמ"ש תיבלע בתגמולי המל"ל, יש בהחלט אפשרות שעוה"ד שלך לא יקבל כסף.
  3. לחברת הביטוח אין שום זכות למנוע ממך לפנות להחמרת מצב - זכותך לעשות זאת בכל עת.

  תגובה
 • 15:20, 5 באוגוסט 2015

  מה האפשריות שעומדות לפני מומלא לעשות במצב כזה

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  12:24, 13 באוגוסט 2015

  עליך להתייעץ עם עוה"ד שלך בעניין, רק הוא מכיר את התיק ויודע מה בדיוק הציע השופט.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.