• דימטרי

  נשלח ע"ידימטרי 13:51, 24 באוקטובר 2013

  שלום רב היה לי דיון בשבוע שעבר אני נפגעתי בתאונת עבודה יש לי חוות דעות בגובה 50 אחוז והצד השני קבעו 20 אחוז והשופט החליט שנעשנה בדיקה על יד מומחה מטעם בית המשפט השאלה היא איך עושה את הרופא את האחוז האם בדרך כלל מתקרב לתובע או לנתבע ???? האם האחוז שמשתמש הצד השני תחוי באחוז הביטוח הלאומי תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  15:54, 29 באוקטובר 2013

  שלום רב,
  המומחה מטעם ביהמ"ש בודק את התובע וקובע את אחוזי הנכות בהתאם להתרשמותו. המומחה לא מחויב בחוות דעת המומחה מטעם התובע ו/או הנתבע ו/או הביטוח הלאומי. קביעת המומחה יכול שתהייה כמו המומחה מטעם התובע מטעם הנתבע ואף שונה משתיהן (קיימת אפילו אפשרות שמומחה מטעם ביהמ"ש ייקבע לתובע נכות צמיתה גבוהה יותר מאשר המומחה מטעם התובע קבע).

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.