שבר בירך שהסתבך - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • דורית

  נשלח ע"י דורית 12:40, 26 בדצמבר 2013

  דודי אדם בן 63 שבר את הירך והיה צריך לעבור ניתוח. אחרי אותו ניתוח הוא עבר עוד מס' ניתוחים וקיבל זיהום קשה שבסוף הוא נפטר מהזיהום. האם המשפחה יכולה לתבוע את ביה"ח על גרירתו למס' ניתוחים בגלל הניתוח הראשון שהסתבך ועל הזיהום שקיבל בבי"ח שבסוף גם נפטר ממנו?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  12:49, 6 בינואר 2014

  אתם יכולים לתבוע את בית החולים אם בית החולים התרשל בשלב כלשהו בטיפול בדודך וכתוצאה מכך גרם לו סבל ואולי גם למותו. כדי לבדוק את השאלה האם בית החולים התרשל, יש צורך להשיג את מלוא תיק האשפוז ולהתייעץ עם רופא מתאים האם הייתה רשלנות, והאם יהיה מוכן לתת על כך חוות דעת לביהמ"ש. לפרטים נוספים את מוזמנת להתקשר לטלפון : 03-6953344

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  11:24, 2 בפברואר 2014

  שלום רב,
  יש לבחון את מלוא המסמכים הרפואיים ולהתייעץ עם מומחה מתאים בתחום (שייצטרך גם לתת חוות דעת מתאימה לצורך ניהול תביעה משפטית) האם הניתוח הראשון אכן היה רשלני. רק אם הייתה רשלנות בניתוח הראשון אפשר לתבוע את ביה"ח בקשר לכך. יש להתייעץ עם המומחה גם בקשר לסיבת הזיהום - ייתכן, למשל, שהזיהום נגרם כתוצאה מרשלנות.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.