תביעה - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • אמיר

  נשלח ע"יאמיר 23:16, 8 במרץ 2014

  השופט החליט כמה דברים אשמח אם תספיר לי בדיוק 1 ) התיק יבוא לעיוני בתאריך מסוים ככה החליט השופט האם זה קדם משפט ???? 2( השופט בקש לסיים ההליכים המקדמים כולל יויתור סודיות רופאיות גם גם בקש מצד השני שיגיש חוות דעת האם השופט הזה כנראה מזרז את התביעה ?????

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  10:28, 9 במרץ 2014

  נוסח ההודעה שאתה מצטט הוא נוסח שגרתי של שופטים - כדי שישיבת קדם המשפט הראשונה לא תהייה סתמית, מורה השופט לצדדים להשלים את ההליכים המקדמיים ולהגיש את כל חוות הדעת. כך בישיבה הראשונה אפשר כבר לקבל הצעת פשרה מביהמ"ש (תלוי בפערים בין חוות דעת המומחים מטעם הצדדים - אם הפער גדול מדי, ממנה השופט מומחה מטעמו).
  ההחלטה של השופט לא קובעת קדם משפט עדין, קדם משפט ייקבע אחרי שיושלמו כל ההליכים המקדמיים ויהיו חוות דעת מטעם שני הצדדים.

  תגובה
 • 11:04, 9 במרץ 2014

  האם לפי שאתה רואה שהשופט מקדם את העניינים ואם אפשר להניח בפגישה הראשונה תוצע פשרה

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.