• צחי

  נשלח ע"יצחי 14:06, 16 במרץ 2014

  אני נפגעתי בעבודה לפני כמה שנים ואנחנו במהלך תביעה המומחה שלי קבע 50 ומומחה שלהם קבע 25 ומומחה מטעם השופט קבע 28 ויש לי דיון ממש קרוב עוד חודש האם אתה חושב נגיע לפשרה האם תחשיב הנזק יהיו שווים אחד לשני איך זה הולך

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  14:11, 16 במרץ 2014

  בשלב בו אתה נמצא כל צד מגיש תחשיב נזק מטעמו וטוען את טענותיו. בדרך כלל, תחשיבי הנזק של הצדדים רחוקים אחד מהשני, בעיקר משום שכל צד טוען למשמעות תפקודית אחרת של הנכות - במקרה שלך למשל, ייטען עורך הדין שלך לנכות תפקודית בשיעור גבוה בהרבה מ28% ואילו הצד השני ייטען שאין כל השפעה לנכות מבחינת יכולתך לעבוד.
  השופט שוקל את כל הטענות שלפניו ונותן הצעת פשרה בהתאם לשיקול דעתו. אם הצדדים מסכימים לפשרה, חותמים על הסכם פשרה והתובע מקבל כסף. אם לא, ממשיכים בניהול המשפט והצעת הפשרה "נשכחת" (השופט איננו מחויב לה ובפסק דין ייפסוק בהתאם למה שיוכח בפניו במהלך ניהול המשפט).

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.