החלטה בתיק - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
 • בועז

  נשלח ע"יבועז 22:34, 17 ביוני 2014

  החלטת השופט ( נוכח פער בין חוות הדעת יודיעו הצדדים בתוך 20 יום עמדתם בדבר מינוי מומחה מטעם בית המשפט ) : 1) הנכות שנקבעה על יד מומחה שלי היא 10 אחוז של הצד השני אני לא יודע 2) האם אתה יכול להספיר לי מה אומרת ההחלטה של השופט ? 3) האם הוא נותן הבחירה לעורכי דין אם ילכו למומחה שלשי ? ומה האופציה האחרת 4) אם אחד מהם סירב ללכת למומחה שלישי ??

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  09:47, 18 ביוני 2014

  השופט פונה לעורכי הדין ומציע להם להגיע להסכמה לגבי מינוי מומחה מטעם ביהמ"ש (כנראה שחוות דעת המומחה מטעם הצד השני קבעה כי לא נותרה לך נכות).
  השופט לא באמת נותן בחירה לעורכי הדין, הוא בעצם רומז שהוא מתכוון למנות מומחה מטעם ביהמ"ש, ומעדיף לעשות זאת בהסכמת הצדדים.
  אם הצדדים יודיעו לו כי הם לא מוכנים למנות מומחה מטעם ביהמ"ש - יכול השופט בכל זאת למנות מומחה מטעם ביהמ"ש, או לחילופין, לאפשר לצדדים לחקור אחד את המומחה של השני.

  תגובה
 • 11:03, 18 ביוני 2014

  כלומר אין מצב לפשרה בשלב הזה לפני מינוי מומחה ניטרלי ?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  12:26, 18 ביוני 2014

  תמיד יש אפשרות לפשרה, תלוי בעורך הדין שלך ובעורך הדין של הצד השני.
  עם זאת, אם המומחה מטעם השני קבע שאין לך נכות בכלל הדבר יקשה על פשרה בשלב זה.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.