תביעה של תאונת דרכים - פורום תאונות אופנוע

שאלה חדשה
 • יורם

  נשלח ע"ייורם 17:16, 30 באוקטובר 2012

  שלום רב, לפני שנה נפגעתי בתאונת דרכים פגיעה מסוג וויפלש שהחמירה מאד כאבים כרוניים שעוד סבלתי מלפני+כאבים חדשים. עד כאן פרטים יבשים. פניתי לפני חצי שנה לעו"ד מומחה בתאונות וכו' שכבר הגיש תביעה ולפי מה שהבנתי ממנו התביעה הוגשה כבר, כנ"ל כתב ההגנה של חברת הביטוח, כעת מחכים למינוי מומחה. מבחינה נפשית אני לא מעוניין כ"כ בתהליך ארוך של ועדות, בתי משפט וכו. על אף שהפגיעה השפיעה מאד על תפקודי וכאביי. שאלתי: האם בשלב זה עדיין אפשר להגיע לפשרה כלשהי עם חברת הביטוח כך שלא אהיה צריך לעבור את כל התהליך ומצידי אתפשר על סכום הפיצוי? (העורך דין לא שיתף אותי יותר מידי בתהליך). האם יש דבר כזה פשרה בשלב זה בלי מינוי מומחה, בית משפט וכו'?

  השב
 • 18:06, 30 באוקטובר 2012

  יורם שלום
  כמובן שניתן לנסות ולסיים את התביעה ללא בדיקה אצל מומחה רפואי אולם עליך לקחת בחשבון כיבמקרה כזה לא ניתן יהיה לטעון לנכות רפואית כתוצאה מהתאונה ומימלא הפיצוי האפשרי יהיה קטן משמעותית .
  היינו טענה לנכות כתוצאה מהתאונה יכולה להיטען רק במידה ומומחה רפואי מטעם בית המשפט קובע כי נותרה נכות כתוצאה מהתאונה
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ידידיה בלויגרונד

מנהל הפורום: עו"ד ידידיה בלויגרונד

מתמחה בנזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח
למידע נוסף

053-9374956 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויותיהם של רוכבי הדו - גלגלי שמספרם מוסיף לעלות בכל שנה מפאת צפיפות כלי הרכב בכבישי הארץ. אין זה סוד, כי רוכבי הדו - גלגלי מרבים להיות מעורבים בתאונות מאחר והינם חשופים יותר ועושים שימוש בכלי בלתי יציב. תאונת אופנוע הינה למעשה סוג של תאונת דרכים והזכויות המגיעות לנפגע וחלילה ליורשיו, נובעים ממספר דברי חקיקה, בתלות מלאה באופי האירוע ונסיבותיו.

כתבות בנושא - תאונת אופנוע ופינוי מזירה / מדריך