תאונת דרכים בליה אם אופנוע - פורום תאונות אופנוע

שאלה חדשה
 • ענת

  נשלח ע"יענת 16:34, 11 בנובמבר 2012

  בתי נסעה אתמול (יום חורפי) ב-23:30 ברחוב דו סיטרי המופרד בחלקו ע"י אי תנועה ארוך כאשר לכל צד נתיב בודד. בסיום האי תנועה היא נעצרה ובצעה סיבוב U כנראה (לא בטוח, עודני ממתין לתמונות) תוך כדי חציית קו הפרדה שלמשך מספר מטרים הינו קו רצוף. רכב דו גלגלי שנסע מאחוריה התחיל עקיפה (כנראה נסיעה באותו נתיב לצד הרכב או שסגר מרחק), כיוון שנסע ללא אורות בתי לא הבחינה בו ופנתה. האופנוע פגע ברכבנו הרוכבת נפלה והאופנוע והרוכבת נפגעו מהנפילה. לאחר החלפת מספרי טלפון הרוכבת המשיכה בנסיעה מהמקום. כרגע יש פניה לחברת הביטוח ויתכן ומשפחת הרוכב רוצה לפנות למשטרה. מה עלינו לעשות?

  השב
 • 11:16, 12 בנובמבר 2012

  שלום ענת
  תחילה אליכם לפנות לחברת הביטוח שלכם ולמסור את הגירסה של הבת לאירוע בכדי שאם תהיה פניה מצד חברת הביטוח של האופנוע על הנזקים שנגרמו לאופנוע תהיה בפני חברת הביטוח הגירסה של הבת .
  במידה ורוכבת האופנוע תפנה למשטרה יזמנו את הבת למסור את גירסתה לתאונה ובהתאם להחלטת המשטרה יתכן ויוגשו כתבי אישום כנגד מי מהצדדים בגין נהיגה לא זהירה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ידידיה בלויגרונד

מנהל הפורום: עו"ד ידידיה בלויגרונד

מתמחה בנזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח
למידע נוסף

053-9374956 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויותיהם של רוכבי הדו - גלגלי שמספרם מוסיף לעלות בכל שנה מפאת צפיפות כלי הרכב בכבישי הארץ. אין זה סוד, כי רוכבי הדו - גלגלי מרבים להיות מעורבים בתאונות מאחר והינם חשופים יותר ועושים שימוש בכלי בלתי יציב. תאונת אופנוע הינה למעשה סוג של תאונת דרכים והזכויות המגיעות לנפגע וחלילה ליורשיו, נובעים ממספר דברי חקיקה, בתלות מלאה באופי האירוע ונסיבותיו.

כתבות בנושא - תאונת אופנוע ופינוי מזירה / מדריך