הפרת חוזה - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • אולגה

  נשלח ע"יאולגה 19:05, 28 באוקטובר 2013

  אני וחבר שלי קנינו בית משותף ובגלל שאנחנו לא נשואים חתמנו על חוזה דרך עורך דין שבמקרה ואנחנו ניפרדים אני מחוייבת לתת לו צ'ק על 60 אלף ש"ח לפני כמה חודשים הוא החליט שהוא רוצה לעזוב הלכתי לעורך דין שחתים אותנו על חוזה ואמר לי ללכת ולתת לו את הצ'ק והוא היה חייב לעזוב את הבית לפי החוזה אבל כשבאתי להביא לו את הצ'ק הוא אמר שהוא לא רוצה אותו ושהוא רוצה את הבית ולא מוכן לוותר למרות החוזה שהיה לנו הוא החליט לטבועה אותי ואת העורך דין שעשה תחוזה בטענה שהוא לא יודע מה היה רשום בחוזה למרות שחתם עליו הוא עדיין גר בבית ולא מוכן לשלם על כל כולל חשבונות שרשומים על שמו אני רוצה לישאול מה אני יכולה לעשות במצב ? האם יש איזשהי דרך לגרום לו לשלם על חשבונות ואם הוא ביכלל יכול להפר את החוזה שהיה בינינו ? ומה אני צרכה לעשות במצב כזה כידי לזרז את היצאה שלו מהבית כי זה כבר בלתי ניסבל תודה מראש

  השב
 • 10:33, 29 באוקטובר 2013

  עלייך להגיש תביעה באמצעות עו"ד לסילוק ידו של החבר וזאת עפ"י תנאי החוזה.
  זאת אומרת לממש את הכתוב בחוזה.
  יתכן ותביעותיכם יאוחדו לתביעה אחת.

  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.