ביטול חתונה 3 ימים אחרי חתימה על חוזה עם האולם- דחוףףף - פורום חוזים

שאלה חדשה
  • זהבית

נשלח ע"יזהבית 15:21, 17 בדצמבר 2013

שלום רב, סגרתי תאריך לחתונה באולם אירועים ועכשיו 3 ימים אחרי אני רוצה לבטל את החתונה. לא משנה מה הסיבה. עכשיו השאלה שלי היא שבחוזה כתוב שאם אני מבטלת חתונה בחודש הראשון לחתימת החוזה עלי לשלם 30% מגובה האירוע וככל שהזמן לביטול עולה אז גם האחוזים עולים. האם כמה ימים אחרי לחתימת החוזה מדובר ב-3 עד 4 ימים אני בכל זאת אצטרך לשלם לפי החוזה??? בבקשה תשובה במהרה.

השב
  • 15:37, 17 בדצמבר 2013

זהבית שלום,
    קראו את החוזה בפירוט ונסו למצוא סעיפים המשחררים אתכם מאחריות.
    הודיעו כמה שיותר מוקדם לאולם והבהירו כי אינכם מתכוונים לשלם את הסכום משום המועד המוקדם בו הודעתם לאחר חתימת ההסכם.
    במידה ולא יוותרו לכם בקלות, נסו להגיע להסכמה על סכום סמלי של תשלום "כופר" על מנת להשתחרר מההסכם.
    במידה ולא תצליחו , נסו לפרסם ולמצוא בעלי שמחה שיכנסו בנעליכם באולם ובתאריך שלכם ובכך תכניסו מישהו תחתכם (אולי בהנחה מסוימת שתמומן על ידכם)
    אני בספק אם בעל אולם הגון ידרוש מכם את כל הסכום המדובר, שמו הטוב של אולם שמחות חשוב לא פחות מגביית חוב מכם.
    בהצלחה בהמשך.

תגובה
  • 09:24, 18 בדצמבר 2013

תודה רבה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.