הפרת הסכם והאזנת סתר? - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • יורם

  נשלח ע"ייורם 20:52, 23 בפברואר 2014

  אני עובד עם אדם בפרויקט עם שותף. הוא מעורב עם איש עסקים שהתלבש על חייו כמו שזה נשמע! בחירה או לא הוא הפך לעבד בובת חיקוי שלו. מרגע שזה הפך אינטנסיבי השותף איתו אני עובד אינו מסוגל לעשות דבר בלי אישורו של המודל לחיקוי שלו. עכשי לעניננו, בדיחות פרטיות ביננו הבנתי שהוא מפעיל אינטרקום פנימי דרך הטלפון שאיש עסקים ישמע את השיחה. יש ביננו הסכם סודיות בכתב. האם זו הפרת סודיות? האם זו האזנת סתר? האם זו הפרה יסודית של ההסכם? אותו איש עסקים הצהיר בפני שהוא יוע על כל פעולה וכסף שבעסק המשותף שלי! זו הפרה בוטה של ההסכם ובלי בושה! עדיין המצב בשטח רחוק מההבנה המשפטית כפי שניתן להבין אין דין ואין דיין! מה עושים כדי בכל זאת לעמוד על הזכות שהופרה בלי לתבוע! אלא בדרך חכמה? לפי הבנתי כרגע אין טעם להוכיח את הדבר אבל בכל זאת זה הפרה בוטה לא?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  21:31, 23 בפברואר 2014

  במקרה הנדון בשל המורכבות של הדבר כדאי להתייעץ עם עו"ד.
  לחידוד הדברים: האזנת סתר זוהי הקלטת שני אנשים שהמקליט אינו שותף בסיטואציה.
  יש לבדוק בחוזה הסודיות לסעיפיו ולבדוק ולהעריך כיצד לנהוג.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.