יציאה מסכם ללא תנאי יציאה בכתב - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • גיא

  נשלח ע"יגיא 01:13, 28 בפברואר 2014

  אני נמצא במסגרת הסכם בכתב של שתוף פעולה מקצועי שכבר מתקיים כבר מספר שנים, להסכם אין תנאי יציאה! הפעילות התקדמה ומניבה אולם עקב שינויים שחלו אצל הצד השני הוא מקיים את ההסכם במינימום הכרחי, מה שאילץ אותי לקיימו גם על בסיס מינימום הכרחי. למעשה לצד השני יש דרישות וטענות אבל מבחינתו אינו בכלל מבין את הכפיה החד צדדית שלו בבצוע ההסכם. להסכם אין תנאי יציאה בכתב, נראה שאין סיכויי לשינוי בתפיסה החד צדדית של הצד השני, ואין בכלל יכולת להסביר לו את המצב! הסיבות מורכבות וגם לא לגמרי משנות, השאלה בהעדר תנאי יציאה בכתב נראה שיש בעיה, והסכמה זה מצריך דיון בבעיות שיבילו לכלום כי הגישה שלו נצלנית מתישה , במילא כבר אין לו עניין וגישתו חד צדדית! ממתין רק לכסף יכנס מעבודתי. בקשה שלי לצאת בהסכמה תוביל להרעה במצב הקיים ותרע את תנאי הפתיחה לכל פתרון בתנאי יציאה. מה ניתן לעשות בהעדר הסכם יציאה בכתב, כאשר העלאה של רצון לסיים יתפרש כחולשה ותוביל למצב גרוע יותר מהמצב הקיים! האם יש דרך לסיים הסכם בדרך שונה מניסיונך? לאור התנאים שבהם אני פועל? דרך ישרה אבל שתיהיה מוצא מתוחכם לנצלנות? זה סוד שרק מי שראה הרבה הפרות הסכם כזו אולי יושיע?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  13:42, 2 במרץ 2014

  גיא שלום,
  אני מתנצל, מדברייך לא ניתן לקבל חו"ד רצינית בפורום זה משום חוסר בפרטים רבים ומשמעותיים וחובת בדיקת ההסכמים ביניכם.
  פנה ליעוץ משפטי פרטני על מנת לקבל מענה הוגן ורציני.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.