שירותי תיווך בלעדיים - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • יואב

  נשלח ע"ייואב 15:24, 26 במאי 2014

  שלום, ידוע לי כי הסכם בלעדיות הינו בנפרד מהסכם שירותי תיווך רגיל. האם פירוט פעולות שיווק המתווך אמורות להיות באותו טופס של שירותי תיווך בלעדיים (2 טפסים: שירותי תיווך רגילים ושירותי תיווך בבלעדיות ביחד באותו טופס פירוט פעולות שיווק), או שפעולות השיווק אמורות להיות בטופס נפרד (3 טפסים: שירותי תיווך רגילים, שירותי תיווך בבלעדיות וטופס פירוט פעולות שיווק).

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  16:51, 26 במאי 2014

  שירותי התיווך הם שירותי השיווק ודינם אחד. במידה והמתווך רוצה בלעדיות עליו להחתים בטופס נפרד ( עיין סעיף 9 לחוק המתווכים).

  תגובה
 • 00:01, 29 במאי 2014

  עו"ד גילעד ושדי שלום,

  כפי שציינתי, "ידוע לי כי הסכם בלעדיות הינו בנפרד מהסכם שירותי תיווך רגיל".

  לעניין השאלה, האם פירוט פעולות שיווק המתווך אמורות להיות באותו טופס של שירותי תיווך בלעדיים (2 טפסים: שירותי תיווך רגילים ושירותי תיווך בבלעדיות ביחד באותו טופס פירוט פעולות שיווק), או שפעולות השיווק אמורות להיות בטופס נפרד (3 טפסים: שירותי תיווך רגילים, שירותי תיווך בבלעדיות וטופס פירוט פעולות שיווק).

  תודה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.