שלום , נרשמתי לקורס אנגלית וברצוני לבטל , האם אפשרי? - פורום חוזים

שאלה חדשה
  • SHAY

נשלח ע"יSHAY 14:12, 27 ביולי 2014

אני נירשמתי לקורס פטור לאנגלית בהרשמה מוקדמת , כלומר הקורס מתחיל במאי אז נירשמתי בנובמבר. אחרי חודשיים התעדכנתי שהמוסד הלימודים שבו ברצוני ללמוד אינו דורש פטור אלא ציון מסויים בפסיכוטרי בחלק האנגלית שיש לי אותו מבחינה פסיכומטרי. ביקשתי לבטל את הקורס לאחר חודשיים שנרשמתי בהרשמה המוקדמת , הם אינם רצו לבטל את הקורס בטענה "אין דבר כזה לבטל קורס אפשר להעביר אותו למישהו אחר או לדחות את התוקף של הקורס" לא מצאתי למי להעביר את הקורס ולכן דחיתי את התוקף של הקורס בשנה , לאחר כמעט שנה שלא מצאתי מחליף ופירסמתי במודעות דחיתי את התוקף של הקורס לעוד שנה , הם אינם רוצים לבטל את הקורס ולהחזיר לי את כספי ואפילו חלק מימנו לכל אורך התהליך שבו דחיתי את הקורס, האם יש מקום לתביעה ? תודה לעוזרים...

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

09:37, 28 ביולי 2014

נראה כי יש מקום לתביעה בתביעות קטנות להשבת הכסף.
    הרי אם הסכימו לדחות לך בשנה ועוד שנה הרי היו יכולים הם להכניס מישהו תחתיך.
    כל התנהלותם היא לטרטר אותך עד כי תתייאש.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.