נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אירן סיבוני, עו"ד ונוטריון

אירן סיבוני, עו"ד ונוטריון
21
שנות נסיון
עברית
עברית
התפוח 5, קדימה
התפוח 5, קדימה

עוה"ד אירן סיבוני הינה חברת לשכת עורכי הדין משנת 2000. בעלת תואר שני (.LL.M) בהצטיינות, במשפט מסחרי מאוניברסיטת ת"א, בשיתוף עם ביה"ס למשפטים באוניברסיטת ברקלי, קליפורניה בעלת תעודת גישור והסמכה כנוטריון משנת 2014. בעלת ידע מעמיק , רחב היקף ורב שנים בתחום הנדל"ן, החוזים והבנקאות. ייצגה בנקים מהגדולים במשק, חברות, קבלנים ובעלי עסקים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 

משרדה של עורכת הדין סיבוני, מנוהל תוך זמינות מלאה עבור לקוחותיה הפרטיים, העסקיים והמוסדיים, המענה והייצוג מתבצעים מולה באופן אישי וישיר,  תוך הקפדה על עבודה מדוייקת, מקצועית וקפדנית. בתיקים אותם היא מובילה, היא נלחמת למען הלקוח  ושמה את טובתו בראש סדר העדיפויות,  ודוגלת במציאת פתרון נכון וכדאי לקונפליקט ובכך פותרת את הבעיה באופן ההולם, היעיל והאופטימלי ביותר שישביע את רצון הלקוחות.

תחומי התמחות

  •  דיני מקרקעין ונדל''ן – קנייה, השכרה ומכירה של נכסים. לווי עסקאות מכר-קונים ומוכרים נדל"ן יד שניה וכן רכישה מקבלנים, בכל שלביהן החל משלב הבדיקה המוקדמת של היבטי העסקה, דרך ניהול משא ומתן, ייצוג מול רשויות רלוונטיות וכן בהיבטי מימון בנקאיים ורישום זכויות, עד להשלמת העסקה
  • גביית חובות והוצאה לפועל- תביעות בנקאיות, הסדרי חובות, הליכי גביה וכינוסי נכסים, ליטיגציה בבתי המשפט וברשות האכיפה והגבייה. עו''ד סיבוני הינה בעלת ניסיון רב שנים בעבודה מול מערכת האכיפה והגבייה, עובדה המקנה לה יתרון ברור בטיפול, הן בחייבים והן בזוכים.
  • שירותי נוטריון- בשפה העברית והאנגלית. בין השירותים, ניתן למנות: תרגום מסמכים מסוגים שונים, אימות חתימה על מסמכים, ייפוי כוח נוטריוני, צוואה נוטריונית אישור הסכמי ממון ועוד. 

עו''ד סיבוני מאמינה שכל אדם צריך לעבוד עם עורכת דין מקצועית, שהוא סומך עליה, המתמחה בתחום בו הוא זקוק לסיוע ונלחמת בכל החזיתות על מנת להשיג ללקוחותיה את הפתרון הטוב ביותר ובעת הצורך לחשוב עבורם על פתרון יצירתי. אשת מקצוע מצליחה לקרוא גם את מה שנמצא בין השורות, מבינה את מכלול הרבדים במקרה ויודעת איך למנוע כשלים עתידיים. בזכות הידע והניסיון הרב שצברה ויכולת הבנת המשמעויות העתידיות של כל החלטה בביצוע ההליכים, היא מצליחה להשיג ללקוחותיה את התוצאות הטובות ביותר .

 

 

ראיונות וידאו

עו"ד אירן סיבוני

הכל על תהליך הפטר ללא פשיטת רגל

עו"ד אירן סיבוני

כל מה שצריך לדעת לפני שקונים דירה מכונס נכסים