חוזה שכירות על דירה - בעיות תברואה חוזרות - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • נדב

  נשלח ע"ינדב 16:51, 18 בספטמבר 2014

  שלום, לפני שנה חתמנו על חוזה שכירות על דירה בבאר שבע. לאחרונה החלטנו להאריך את החוזה בעוד שנה. ביום כניסתנו לדירה הייתה סתימה בשירותים שטופלה ע"י השיפוצניק שעשה את השיפוץ לפני הכניסה. לא חשבנו שזה משהו חריג, כנראה גם הבעל בית. מאותו רגע החלו לחזור הסתימות אחת לשבועיים/חודש/חודשיים. סבלנו די בשקט, פה ושם בא השיפוצניק לטפל בבעיה, אך היא שוב חזרה וחזרה. דיברנו עם בעל הבית פעמים רבות אך הוא לא נתן פתרון קבוע לבעיה, אלה כל פעם פתרון זמני. ברגעים אלה, שני השירותים שלנו עולים על גדותיהם וכל הבית מוצף. כמובן שבעל הבית לא עונה. נשבר לנו, רצינו לדעת מה אנחנו יכולים לעשות מבחינה חוקית ומשפטית בעניין? חשוב לציין שבחוזה כתוב שסתימות שנוגעות אלינו כמו מגבונים וכו' זה עלינו, אם כי הבעיה היא בעיה חוזרת וכנראה בעיה כללית בצנרת. תודה וחג שמח

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  16:59, 18 בספטמבר 2014

  אני מציע לתעד כל דבר בתמונה ומלל לעת הצורך. כעת, במידה והדבר אינו מאפשר דיור סביר ובעל הבית לא מטפל הייתי מזמין איש מקצוע ומקזז לבעל הדירה. זו אינה שאלה משפטית גרידא ויש להביט בסעיפי החוזה.

  תגובה
 • 21:23, 18 בספטמבר 2014

  תודה על התגובה,
  השאלה היא מה יגרום לבעל בית לשלם?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  21:29, 18 בספטמבר 2014

  דרישה או תביעה.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.