מערכת חוזית בין מזמין מוצר מחול לחברת הבלדרות? - פורום חוזים

שאלה חדשה
  • אייל

נשלח ע"יאייל 19:42, 31 בדצמבר 2014

הזמנתי מוצר מאתר בחו"ל.כמובן לא הייתה לי כל בחירה לגבי דרך המשלוח.האתר בחו"ל שלח לי את המוצר דרך חברת UPS.להפתעתי, יחד עם כל המיסים והעמלות העלות הסופית הייתה גבוהה מאוד.הבעתי על כך תרעומת שזה לא נאמר לי לפני אבל לא היה לי מה לעשות.להפתעתי השליח הביא לי את המוצר ושכח לגבות את התשלום הנוסף.כרגע המוצר אצלי.האם לחברת UPS יש איזו שהיא עילה חוזית כלפי?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום,מנהל הפורום

11:03, 6 בינואר 2015

שלום אייל,
    ישנם 2 נושאים בדברייך:
    1. מיסוי - אין חובה על האתר בחו"ל לבדוק את נושא המיסוי במדינת היעד. חובה זו מוטלת עלייך.
    2. באם ביקשת לשלוח את החבילה בגובינא כך שהכסף עבור המשלוח יגבה ישירות ממך ו/או התחייבת לשלם עבור המשלוח ובטעות לא קרה הדבר אין זה אומר שתוכל להתחמק מתשלום במידה ותדרש לכך.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.