נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד דב קיבלוביץ

26
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
קויפמן 2 , תל אביב
קויפמן 2 , תל אביב

עו"ד דב קיבלוביץ הינו בעל וותק וניסיון במשפט האזרחי מסחרי החל משנת 1991. בעל תואר אקדמי, הכשרה וניסיון במנהל עסקים. עוסק גם בליווי אישי לתאגידים עסקיים ושלא למטרות רווח, כולל מסגרות מיוחדות כגון נאמנות, הקדשות וחלצ"ים. התמחות נוספת של המשרד -אפוטרופסות, ייפוי כח מתמשך, צוואות וירושות עם דגש על ההיבט האישי והכלכלי

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 

 

עו"ד דב קיבלוביץ בעל תואר במשפטים ומנהל עסקים (בהצטיינות). 

בעל רקע, הבנה וניסיון וקשרים בתחומי המשפט העסקי, האזרחי ונגזרותיהם המתחדשות.

עורך דין פעיל רב ניסיון החל משנת 1991. כיום הוא עוסק בעיקר בשירות משפטי לתאגידים, ובדגש על מלכ"רים ושותפויות.

מאז 2017  ייעוץ משפטי ללשכת המסחר ירושלים ומתחילת 2019 יועץ משפטי לעמותת איגוד הטניס בישראל .

מתמחה כיום גם בטיפול משפטי ללקוחות פרטיים;  אפוטרופסות, יפויי כח למיניהם כולל התמחות ביפויי כח מתמשך, הקדשות ונאמנויות; תכנון וייעוץ לגבי הטיפול והסדרת הון משפחתי. הכל - בטיפול אישי ללקוח.

תחומי עיסוק עיקריים של המשרד:

•  ליווי בני גיל הזהב ומשפחותיהם ולקראתו בכל ההיבטים צוואות, ירושות. תכנון ההון המשפחתי, יפויי כח רגילים, מתמשכים ואפוטרופסות. ניסיון רב בליווי יחידים וזוגות בעריכת עשרות רבות של יפוי כח מתמשך.

* ייעוץ בהקמת וליווי הקדשות פרטיים וציבוריים, ייצוגם מול הרשויות ובמידת הצורך- בערכאות.

*ייעוץ והקמת נאמנויות ובהקמת מוסדות נאמנות עבור יחידים ומשפחות וליווי משפטי בבקשות למינוי אפוטרופוס, בהליכים משפטיים הכרוכים בכך.

 * ליווי משפטי למלכ"רים – השירות מתחיל עוד בטרם הקמת התאגיד, וכולל הכוונת היזמים לסוג התאגיד העסקי או המלכ"רי המתאים ובחינת כדאיות הפעלתו על פי טעמי ומטרות היזמים. למטרות   רווח או : עמותה או חל"צ (חברה לתועלת הציבור). לאחר הקמתו, ליווי בהשקת פעילותו, כולל ייצוג מול הרגולטורים והרשויות המקומיות והממשלתיות בנושאים שונים, וביניהם הכנות לבדיקות עומק ומינוי מפקח או מבקש חיצוני לעמותה / חל"צ ע"י הרשם. במידת הצורך, ניתן גם ייצוג משפטי בבתי משפט ובערכאות שיפוטיות אחרות. 

• פירוקים וכינוסים של תאגידים – לעו"ד קיבלוביץ יש ניסיון בפירוק תאגידים מכל הסוגים. כולל בפירוק של עמותות וחל"צים או מיזוג ביניהם בעת קשיים כלכליים, כמו גם בייצוג עמותות וחל"צים בבקשות פירוק ביזמת הרשם. 

• ליטיגציה אזרחית ומנהלית – מענה לתאגידים ולאנשים פרטיים בסכסוכים מסחריים או תאגידיים. לגבי עמותה / חל"צ, בכל הקשור להתנגדות להחלטות של הרגולטור או של הרשויות הממלכתיות, כולל רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה. הייצוג המשפטי ניתן בבתי דין, בתי משפט בכל הערכאות, בוררויות כפויות ( מוסדות בוררות חובה ) או וולונטריות (בהסכמת הצדדים) כולל בגישורים.

עד 2018 -בורר בערכאות הבוררות- רשות השיפוט של ההסתדרות 

מדריכים משפטיים

חדשות המשרד

  • תביעה ייצוגית נגד התעשייה האווירית בשל ניכוי כספים שלא כדין

    13.11.2016 open news close news

    לפני מספר ימים הגישו עוה"ד דב קיבלוביץ וצבי כהנא בקשה לאישור תביעה ייצוגית מטעם חמישה פורשי התעשייה האווירית כנגדה.

    ע"פ הבקשה, כספים שניכתה התע"א במשך כ -23 שנים החל משנת 1986 ועד 2009 מעובדיה עבור הגדלת החיסכון הפנסיוני מרכיב דמי הבראה ששולמו, לא הועברו לקרן הפנסיה או לקופת גמל (לאחר מכן) אלא - לחשבונותיה שלה, ושימשו לצרכיה השוטפים. זאת, בניגוד לחובות וכללי חוק שונים החלים על תע"א כמעביד וכשלוח ונאמן של העובדים. 

    הסכום הכולל של היקף התביעה מגיע לכדי כ-600 מליון ₪.