• נועם

  נשלח ע"ינועם 10:14, 15 בינואר 2015

  האם הרעת תנאי של פרילנסר בחברת הייטייק שעובד כמנהל מקצועי בפרוייקט שנמשכת כבר שנה לערך מלווה במכתבים שנראה שמטרתם אינה חיובית כמו ציון טענות חמורות שפעולותי גורמות בפגיעה בשם החברה וכו אבל פעם אחת בלבד אליה עניתי בכתב ושללתי אותה עובדתית מן היסוד. ולאחריהם לא חזרו זה היה הצעד הראשון ואחריו שיבוש בתנאי עבודה שפוגעים ביכולת הבצוע של הפרויקט ובחברה עצמה! לטענה הראשונה עניתי בכתב שזה עובדתית מסקנה שגויה ויש לי הוכחות לכך. אבל שאלתי אם הקו הזה של המצאת האשמות חסרות בסיס במישור האישי והעסקתי לא מצריך תגובה חריפה ממני? על פי הבנתי זה נעשה מחוסר כדאיות כלכלית שלהם בפרויקט ואני משער שהם רוצים לגרום לי לעזוב בעצמי כדי שאני יחשב למפר של ההסכם! בעוד בפועל זה לא נאמר רק נעשה באופן מתמשך. האם אני צריך להתריע על כך? האם יש בהעדר התראה משהו שיכול לפעןל לרעתי? או שמעשיהם מדברים בעד עצמם? שנית הרי במידה ומשהו לא מרוצה מפרילנסר למה הוא לא מסיים את החוזה איתו ? זה מאוד מוזר! האם הודעה שלי על רצון לסיים את העבודה אצלם יכולה להעמיד אותי במצב בעייתי יותר ממצבי כיום? כל זה נעשה כאשר כל העבודה עלי למרות שהאחריות עליהם ובפועל לא נוקפים אצבע רק מתלוננים! אודה על כל עזרה. נועם

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  11:19, 15 בינואר 2015

  נא העבר את שאלתך לפורום דיני עבודה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.