מצג שוא ודואר זבל בגוגל - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • ארן ירושלמי

  נשלח ע"יארן ירושלמי 16:20, 21 בינואר 2015

  מה לגבי גוגל? האם יש להם זכות לשלוח לי 9 מילים שמפרסמים חברות שונות? זה לא מודעות שצצלות באתרים- שזה ע"מ לממן שירות GMAIL חינם למשל קבלתי מילים מכתובת MAIL-NOREPLY@GOOGLE.COM האם מותר לגוגל במסגרת חוזה של אספקת הישרות דואר אלקטרוני או שמא הם חשופים לתביעת דואר זבל? ומה לגבי החברות שהם פרסמו ? האם ניתן בתביעה יצוגית או פרטית? גם a@caputalism.co.il שלח לי מיל עם מודעת פרסום לבנק אגודת המהווה מצד שווא כי מציעים 3% ריבית על זכות , טרק עם לוחצחם על סמון ל " לפרוט נוסף" יש אותיות קטנות למטה שצריך מינמום 7000 נטו הפקדה חודשית או 8 פעולות האם זה מצג שוא וניתן לתבוע על זה? / יצוגית / פרטנית? שהרי לפי מאמר מכלכליסט כל הודעת זבל מזכה ב 1000 ש"ח אוטומטית , את מי לתבוע? גוגול/ החברה פרסום או את החברות שמופיעות בתוכן המודעה כמו AIG,... העליון משדרג את ההרתעה: כבר לא משתלם לשלוח דואר זבל נקודת המוצא היא שתביעה על הפרה בודדת תזכה את התובע במלוא הסכום (1,000 שקל) כדי שתושג התכלית ההרתעתית",

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  19:35, 21 בינואר 2015

  נא הפנה שאלתך לפורום בנושא דיני אינטרנט.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.