חתימה על מדיניות פרטיות - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • אוריאל

  נשלח ע"יאוריאל 10:01, 10 בספטמבר 2015

  שלום רב. רציתי לברר איתכם משהו בענין חתימה על מדיניות פרטיות. אתר wobi עושה בדיקה חינם לגבי דמי הפנסיה\דמי ניהול הפנסיה וכו' לכל אחד שנרשם למערכת שלהם. הדבר פורסם ב-YNET ונשמע מאוד מבטיח. הבעיה מתחילה עם חלק מהסעיפים של מדיניות הפרטיות (שעליה צריך לחתום דרך האתר), ואני מצטט: " 3. כחלק מתפעול שוטף של המערכת, תנובה פיננסית ו/או וובי עשויות להשתמש ב"עוגיות" (Cookies), המשמשות בין היתר לאימות פרטים, התאמה להעדפות המשתמש ואיסוף מידע סטטיסטי. הנך רשאי, בכל עת, לנקות את ה"עוגיות" מן הדפדפן או להגדירו כך שיסרב להשתמש ב"עוגיות". יחד עם זאת, תנובה פיננסית ווובי אינן מבטיחות כי פעולות כאלה יאפשרו גלישה תקינה במערכת והן רשאיות לחסום ו/או לא לתת שירות במקרים בהם נעשו פעולות כאמור. 4. תנובה פיננסית ו/או וובי עשויות לאסוף מידע נוסף בזמן הגלישה או השימוש במערכת, מידע שעיקרו הרגלי גלישה ומידע סטטיסטי ושאין בו כדי לזהות את המשתמש באופן אישי. 7. תנובה פיננסית ו/או וובי אינן מבטיחות ואינן ערבות לכך, כי מסדי הנתונים שלהן, לרבות מידע שאתה מסרת, לא יפרצו וכי מידע כזה יגיע לצד שלישי שאיננו מורשה וכל עוד הן תנקוטנה באמצעים סבירים הן לא תהינה אחראיות לכל נזק, מכל מין וסוג שהוא, שייגרם לך, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מפריצה למסדי הנתונים שלהן ו/או לאתר וובי ו/או למחשביהן ו/או למערכת. 9. תנובה פיננסית ווובי מתחייבות לשמור על המידע, לא לסחור ו/או למכור ו/או להעביר לאחרים מידע זה ללא הסכמה מוקדמת של המשתמש, למעט המקרים הבאים:ז. העברת מידע שאינו מידע שמזהה אותך באופן אישי לצדדים שלישיים, שעיקרו הרגלי גלישה ומידע סטטיסטי". מה דעתכם המקצועית על הענין?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  19:06, 15 בספטמבר 2015

  נראה כסעיפי חוזה סטנדרטיים בנסיבות המקרה. חברות המשמרות מידע מגינות על עצמם מפני פריצות שקורות תדיר באתרים רבים.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.